YASAL SORUMLULUK REDDİ BEYANI

1.Sorudeposu.com web sitesi içeriğini büyük bir özen ile hazırlamış ve mümkün olduğunca kontrol etmiştir. Buna rağmen Sorudeposu.com, sunulan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, bütünlüğü ve kalitesi konusunda hiçbir sorumluluk taşımaz. Sorudeposu.com, kendisi tarafından sunulan bilgilerin kullanılıp kullanılmamasının veyahut yanlış ya da eksik bilgilerin kullanımının yol açtığı maddi ya da manevi zarardan sorumlu tutulamaz. Web sitesi içeriği değişebilir ve bağlayıcı değildir. Sorudeposu.com, web sitesinin bazı kısımlarını ya da içeriğin tamamını özel bir bildirimde bulunmadan değiştirme, içeriğe eklenti yapma, silme ya da yayını geçici ya da sürekli olarak kaldırma hakkını saklı tutar.

Tavsiye yok
2.1 Web sitemiz genel yasal bilgiler içermektedir.
2.2 Yasal bilgiler tavsiye niteliğinde değildir ve bu şekilde ele alınmamalıdır.

Garanti yok
3.1 Web sitemizdeki yasal bilgiler, açık veya zımni herhangi bir beyan veya garanti olmaksızın sağlanır.
3.2 Bölüm 3.1’in kapsamını sınırlamadan, bu web sitesindeki yasal bilgilerin:
(a) sürekli olarak mevcut olacak veya mevcut olacak; veya
(b) doğru, doğru, eksiksiz, güncel veya yanıltıcı değil.

Avukat-müvekkil ilişkisi yok
4.1 Web sitemiz kullanılarak avukat-müvekkil, avukat-müvekkil veya avukat-müvekkil ilişkisi oluşturulmayacaktır.

Etkileşimli özellikler
5.1 Web sitemiz, kullanıcıların bizimle iletişim kurmasına olanak tanıyan etkileşimli özellikler içerir.
5.2 Web sitemizin interaktif özellikleri aracılığıyla sağlanan iletişimin sınırlı doğası nedeniyle, bu tür özelliklerden herhangi birini kullanırken alabileceğiniz herhangi bir yardımın muhtemelen eksik olduğunu ve hatta yanıltıcı olabileceğini kabul etmektesiniz.
5.3 Web sitemizin interaktif özelliklerinden herhangi birini kullanarak alabileceğiniz herhangi bir yardım, belirli bir tavsiye niteliği taşımaz ve bu nedenle, daha fazla bağımsız onay olmadan bunlara güvenilmemelidir.

Profesyonel hukuki yardım ve tavsiye
6.1 Avukatınızdan veya diğer profesyonel hukuki hizmet sağlayıcınızdan gelen hukuki tavsiyeye alternatif olarak web sitemizdeki yasal bilgilere güvenmemelisiniz.
6.2 Herhangi bir hukuki konuyla ilgili özel sorularınız varsa, avukatınıza veya diğer profesyonel hukuk hizmetleri sağlayıcınıza danışmalısınız.
6.3 Web sitemizdeki bilgiler nedeniyle yasal tavsiye almayı asla ertelememeli, hukuki tavsiyeyi göz ardı etmemeli veya herhangi bir yasal işlem başlatmamalı veya durdurmamalısınız.